PanZone Zóna Moduláris Dugó Kábel, Kék, 65 ft.

PanZone Zóna Moduláris Dugó Kábel, Kék, 65 ft.

HUF 16163.55

Új

Tova elérhető

Alkalmazás hatékony, költségkímélő módon tervezés, üzembe kábelezési rendszerek adatközpontok, majd nyissa meg az office építészeti környezetben.Karmester Nyomtáv (AWG) 23. Karmester Nyomtáv (kcmil) 0.5. Teljesítményszint Kategória 6 A.Karmester Típusú, Szilárd.Kategória 6 A, FTP, szilárd, kelő, kék kábel Mini-Com TX6 PLUSZ Árnyékolt Jack Modult, hogy TX6 PLUSZ Árnyékolt Moduláris Csatlakozó, Kék, 65 ft.

A kategória legjobb ajánlatai

NetKey Optikai Patch Kábel Új
NetKey Optikai Patch Kábel

Rost Típusa : OM3, Száma Szálak : 2 Csatlakozó 1 Típ: LC Duplex, Csatlakozó 2 Típ: SC Duplex.Tűzveszélyességi Besorolás : Felszálló, Maximális Csatlakozó beiktatási csillapí

HUF 13095.00
PJRYC Pneumatikus Illeszkedő Európai Szabvány légvezeték Gyors Csatlakozó Csatlakozó Csatlakozó Adapter Kompresszor (Szín : Új
PJRYC Pneumatikus Illeszkedő Európai Szabvány légvezeték Gyors Csatlakozó Csatlakozó Csatlakozó Adapter Kompresszor (Szín :

Mennyiség : 1db.Ezek a légvezeték csatlakozók készült, hőkezelt edzett acél nikkelezett felület.A tömlő csatlakozás nagyon egyszerű, csak csúsztassa a gallér vissza, majd hely

HUF 2882.25
Opti-Core Beltéri/Kültéri Átállási Laza Cső Új
Opti-Core Beltéri/Kültéri Átállási Laza Cső

Kábel Felépítés : Beltéri / Kültéri Laza Cső.Környezet : Beltéri / Kültéri.Rost Típusa : OS2 Tűzveszélyességi Besorolás : LSZH.Szabványok Találkoztam : TIA / EIA 568, ANS

HUF 7546.50
Lezárás Dugót, Cink, 3/4 a., PK4 Új
Lezárás Dugót, Cink, 3/4 a., PK4

Ár : Egyes Szabványok : UL Elem : Bezárása Plug Száma Bandák : 0 Használata : Bell 53 Sorozat Időjárásálló Doboz Anyag : CinkSzín : Szürke Származási Ország (változhat) : I

HUF 1169.10
PanView IQ Patch Kábel (1) Real-time Patch Területen Monitoring, valamint a Láthatóság a Fizikai Infrastruktúra kapcsolatok(2) Új
PanView IQ Patch Kábel (1) Real-time Patch Területen Monitoring, valamint a Láthatóság a Fizikai Infrastruktúra kapcsolatok(2)

A kérelmet az (1) Realtime patch területen monitoring, valamint a láthatóság a fizikai infrastruktúra kapcsolatok(2) a Passzív kapcsolat lehet, hogy bővíthető, teljesen felügyelt

HUF 2763.45
Panduit FWTRP7N7NKNF017 Gyors Net Interconnect Kábel, Szerelvény (Csomag 1) Új
Panduit FWTRP7N7NKNF017 Gyors Net Interconnect Kábel, Szerelvény (Csomag 1)

Rost Típusa : OM5+.Csatlakozó 1 Típ: Pan MPO Nő.Környezet : Beltéri.Szabványok Találkoztam : eléri, vagy meghaladja az ISO / IEC 11801, TIA / EIA568C 3, TIA6045 (FOCIS5), TIA / EIA5

HUF 83654.10
QuickNet Csomagtartóban Kábel Közgyűlés Rost Típusú OM5+,Lime Zöld Új
QuickNet Csomagtartóban Kábel Közgyűlés Rost Típusú OM5+,Lime Zöld

Rost Típusú OM5+.Csatlakozó 1 TípPan MPO Nő.Ellenállás Tulajdonságok Tűzálló.Szabványok Találkoztam eléri, vagy meghaladja az ISO / IEC 11801, TIA / EIA568C 3, TIA6045 (FOCIS5)

HUF 5251.50
Könnyű-Mark Plus Asztali Nyomtató Új
Könnyű-Mark Plus Asztali Nyomtató

Megjegyzés : Használja a termál transzfer címke tekercsben, valamint RME sorozat termál transzfer szalagok, Termék Típ: Asztali Nyomtató.Sub Márka : KönnyűMark PlRégió : Globál

HUF 9040.95
QuickNet Csomagtartóban Kábel Közgyűlés Rost Típusú OM5+,Lime Zöld Új
QuickNet Csomagtartóban Kábel Közgyűlés Rost Típusú OM5+,Lime Zöld

Rost Típusú OM5+.Csatlakozó 1 TípPan MPO Nő.Ellenállás Tulajdonságok Tűzálló.Szabványok Találkoztam eléri, vagy meghaladja az ISO / IEC 11801, TIA / EIA568C 3, TIA6045 (FOCIS5)

HUF 4549.50
FiberRunner Ferde Szabású Fedezze FRH45SC4LYL Új
FiberRunner Ferde Szabású Fedezze FRH45SC4LYL

Alkalmazás Adatok Központok, valamint Telco Központi Hivatalok.Termék TípFerde Szabású Fedelét.Szabványok Találkoztam Ro HSKompatibilis, UL, hogy 2024 A Optikai Kábel Routing Sz

HUF 13338.00
Panduit FXURPENENXNF027 Gyors Net Interconnect Kábel, Szerelvény (Csomag 1) Új
Panduit FXURPENENXNF027 Gyors Net Interconnect Kábel, Szerelvény (Csomag 1)

Rost Típusú OM3 Száma Szálak 24 Csatlakozó 1 TípPan MPO Férfi.Csatlakozó 2 TípLC Uniboot.Csatlakozó 2 TípLC Uniboot.OM3 24 rost, Összekapcsoló, Csatlakozó, 24 frank lesz MPO N

HUF 110057.40
Opticom Kulcsos LC Optikai Adapter Panel Új
Opticom Kulcsos LC Optikai Adapter Panel

Kapcsolat Típ: Kulcsos LC.Rost Típusa : OM3 / OM4, OM2, OM1, valamint OS1 / OS2 Anyag : CirkóniumOxid Kerámia.Adapter, Szín : Gesztenyebarna.Szabványok Találkoztam : Ro HS konform.Meg

HUF 29493.45
Molex 22-05-7038 (2 db) 254mm KK Hdr-RA FricLK 5Sn 3Ckt Új
Molex 22-05-7038 (2 db) 254mm KK Hdr-RA FricLK 5Sn 3Ckt

Ez a lista a 2 db Molex Rész Száma 22057038 254mm KK HdrRA Fric LK 5 Sn 3 Ckt.Lépjen velünk kapcsolatba a további részletekért!.Kérdezni A Kötet & Mennyiségi Kedvezmények.Győződ

HUF 4779.00
1. 3/4-ben. Merev/IMC Csökkenti a Persely Új
1. 3/4-ben. Merev/IMC Csökkenti a Persely

Cink elektro bevonatú a korrózióvédelem.Ez által gyártott RACO.Ez a termék Indiában állítják elő.Termék típusa 1.3 / 4ben.Merev / IMC Csökkenti a Persely.Ez a termék Indiába

HUF 772.20
Net-Vers Első/Hátsó Ajtó rögzítő Készlet, 48RU, Zárak Külön megvásárolható (CCL3 vagy ACE02) Új
Net-Vers Első/Hátsó Ajtó rögzítő Készlet, 48RU, Zárak Külön megvásárolható (CCL3 vagy ACE02)

Termék Típusa Zár Készlet.Szabványok Találkoztam : 2011 / 65 / EU.Ellenállás Tulajdonságok : Tűzálló.Kompatibilis Kabinet Rendszer, Hálózat / Server Szekrény.Kompatibilis Kabi

HUF 14175.00
QuickNet Csomagtartóban, Kábel, Szerelvény, Rost Típusa: OM5+ Új
QuickNet Csomagtartóban, Kábel, Szerelvény, Rost Típusa: OM5+

Rost Típusa : OM5+.Csatlakozó Típusa : Pan MPO Nő.Ellenállás Tulajdonságok : Tűzálló.Szabványok Találkoztam : eléri, vagy meghaladja az ISO / IEC 11801, TIA / EIA568C...

HUF 7654.50
Net-Hozzáférés S-Típusú Szekrény Új
Net-Hozzáférés S-Típusú Szekrény

Termék Típ: STípusú Szekrény.Szabványok Találkoztam : Ro HS Konform, KHV310E, TIA / EIA942, UL2416 Befejezés / Bevonat : Porszórt.Hűtés Építészet : Elszigetelés.Száma Rack Eg

HUF 10867.50
QuickNet Csomagtartóban Kábel Közgyűlés Rost Típusú OM3,Aqua Új
QuickNet Csomagtartóban Kábel Közgyűlés Rost Típusú OM3,Aqua

Rost Típusú OM3 Csatlakozó 1 TípPan MPO Nő.Ellenállás Tulajdonságok Tűzálló.Szabványok Találkoztam eléri, vagy meghaladja : ISO / IEC 11801, TIA / EIA568C 3, TIA6045 (FOCIS5),

HUF 3267.00
QuickNet Interconnect Kábel Közgyűlés Új
QuickNet Interconnect Kábel Közgyűlés

Rost Típusa : OM3 Tűzveszélyességi Besorolás : LSZH.Ellenállás Tulajdonságok : Tűzálló.Kábel Szín : Aqua.Szabványok Találkoztam : eléri, vagy meghaladja az ISO / IEC 11801, T

HUF 60180.30
QuickNet Csomagtartóban Kábel Közgyűlés Rost Típusú OM4,Aqua Új
QuickNet Csomagtartóban Kábel Közgyűlés Rost Típusú OM4,Aqua

Rost Típusú OM4 Csatlakozó 1 TípPan MPO Nő.Ellenállás Tulajdonságok Tűzálló.Szabványok Találkoztam eléri, vagy meghaladja : ISO / IEC 11801, TIA / EIA568C...

HUF 4090.50
3/4 DRACHMA INS Persely (50 Db) Új
3/4 DRACHMA INS Persely (50 Db)

Cink öntött, műanyag bélés.Ul.Al cu kettős névleges feküdta lug a kötés ugró, hogy semleges busz sáv.Műanyag bélés megvédi a vezeték szigetelés.Bélés névleges víz 150c.

HUF 1556.55
QuickNet Interconnect Kábel Közgyűlés Aqua Új
QuickNet Interconnect Kábel Közgyűlés Aqua

Rost Típusa : OM4 Csatlakozó 1 Típ: MPO a NőCsatlakozó 2 Típ: Pan MPO Nő.Ellenállás Tulajdonságok : Tűzálló.Szabványok Találkoztam : eléri, vagy meghaladja az ISO / IEC 11801

HUF 121691.70
PanZone Zóna Kábel Közgyűlés Alkalmazás : hatékony, költségkímélő Módon Tervezés, Üzembe Kábelezési Rendszerek adatközpontok, Új
PanZone Zóna Kábel Közgyűlés Alkalmazás : hatékony, költségkímélő Módon Tervezés, Üzembe Kábelezési Rendszerek adatközpontok,

Alkalmazás : hatékony, költségkímélő módon tervezés, üzembe kábelezési rendszerek adatközpontok, majd nyissa meg az office építészet Környezet : s.Teljesítmény Szint : 6 K

HUF 13695.75
QuickNet Csomagtartóban Kábel Közgyűlés Rost Típusú OM4,Aqua Új
QuickNet Csomagtartóban Kábel Közgyűlés Rost Típusú OM4,Aqua

Rost Típusú OM4 Csatlakozó 1 TípPan MPO Nő.Ellenállás Tulajdonságok Tűzálló.Szabványok Találkoztam eléri, vagy meghaladja : ISO / IEC 11801, TIA / EIA568C 3,TIA6045 (FOCIS5), T

HUF 9072.00
QuickNet Hám Kábel Közgyűlés Új
QuickNet Hám Kábel Közgyűlés

Rost Típusa : OS2 Csatlakozó 1 TípMPO a NőCsatlakozó 2 TípMPO Nő.Ellenállás Tulajdonságok : Tűzálló.Szabványok Találkoztam : eléri, vagy meghaladja az ISO / IEC 11801, TIA /

HUF 110200.50
QuickNet Interconnect Kábel Közgyűlés Új
QuickNet Interconnect Kábel Közgyűlés

Rost Típusa : OM3 Csatlakozó 1 TípMPO a NőCsatlakozó 2 TípMPO Nő.Ellenállás Tulajdonságok : Tűzálló.Szabványok Találkoztam : eléri, vagy meghaladja az ISO / IEC 11801, TIA /

HUF 129375.90
QuickNet Csomagtartóban, Kábel, Szerelvény, Rost Típusa: OM5+ Új
QuickNet Csomagtartóban, Kábel, Szerelvény, Rost Típusa: OM5+

Rost Típusa : OM5+.Csatlakozó Típusa : Pan MPO Nő.Ellenállás Tulajdonságok : Tűzálló.Szabványok Találkoztam : eléri, vagy meghaladja az ISO / IEC 11801, TIA / EIA568C 3, TIA6045

HUF 9477.00