QuickNet Hám Kábel Közgyűlés

QuickNet Hám Kábel Közgyűlés

HUF 106366.50

Új

Tova elérhető

Rost Típusa : OM3. Csatlakozó 1 Típus MPO a Nő-Csatlakozó 2 Típus Pan MPO Nő.Ellenállás Tulajdonságok : Tűzálló.Szabványok Találkoztam : eléri, vagy meghaladja a TIA/EIA-568-C. 3, TIA-604-5 (FOCIS-5), TIA/EIA-568-C. 1, Ro HS Konform.Alkalmazás : adatközpontok igénylő gyors infrastruktúra kiépítését a kiterjesztett elérni, hogy meg akarják tartani a sávszélesség az egész infrastruktúra.OM3 24-rost, Összekapcsoló, Csatlakozó, 24 frank lesz MPO Női (2) 12-rost Női Pan MPO, B Módszer, Optimalizált II, 39 Méter, Aqua.

A kategória legjobb ajánlatai

Opticom Kulcsos LC Optikai Adapter Panel Új
Opticom Kulcsos LC Optikai Adapter Panel

Kapcsolat Típ: Kulcsos LC.Rost Típusa : OM3 / OM4, OM2, OM1, valamint OS1 / OS2 Anyag : CirkóniumOxid Kerámia.Adapter, Szín : Gesztenyebarna.Szabványok Találkoztam : Ro HS konform.Meg

HUF 29493.45
FiberRunner Vízszintes Jobb Szög 90°, 6x4, Fekete Új
FiberRunner Vízszintes Jobb Szög 90°, 6x4, Fekete

Alkalmazás : az Adatok Központok, valamint Telco Központi Hivatalok.Szabványok Találkoztam : Ro HS Konform, UL, hogy 2024 A Optikai Kábel Routing Szerelvények megfelelnek a vonatkozó

HUF 17845.65
Net-Hozzáférés S-Típusú Szekrény Új
Net-Hozzáférés S-Típusú Szekrény

Termék Típ: STípusú Szekrény.Szabványok Találkoztam : Ro HS Konform, KHV310E, TIA / EIA942, UL2416 Befejezés / Bevonat : Porszórt.Hűtés Építészet : Elszigetelés.Száma Rack Eg

HUF 10867.50
Molex 22-05-7038 (2 db) 254mm KK Hdr-RA FricLK 5Sn 3Ckt Új
Molex 22-05-7038 (2 db) 254mm KK Hdr-RA FricLK 5Sn 3Ckt

Ez a lista a 2 db Molex Rész Száma 22057038 254mm KK HdrRA Fric LK 5 Sn 3 Ckt.Lépjen velünk kapcsolatba a további részletekért!.Kérdezni A Kötet & Mennyiségi Kedvezmények.Győződ

HUF 4779.00
1. 3/4-ben. Merev/IMC Csökkenti a Persely Új
1. 3/4-ben. Merev/IMC Csökkenti a Persely

Cink elektro bevonatú a korrózióvédelem.Ez által gyártott RACO.Ez a termék Indiában állítják elő.Termék típusa 1.3 / 4ben.Merev / IMC Csökkenti a Persely.Ez a termék Indiába

HUF 772.20
QuickNet Interconnect Kábel Közgyűlés Új
QuickNet Interconnect Kábel Közgyűlés

Rost Típusa : OM4 Csatlakozó 1 TípMPO a NőCsatlakozó 2 TípMPO Nő.Ellenállás Tulajdonságok : Tűzálló.Szabványok Találkoztam : eléri, vagy meghaladja az ISO / IEC 11801, TIA /

HUF 121678.20
QuickNet Csomagtartóban, Kábel, Szerelvény, Rost Típusa: OM5+ Új
QuickNet Csomagtartóban, Kábel, Szerelvény, Rost Típusa: OM5+

Rost Típusa : OM5+.Csatlakozó Típusa : Pan MPO Nő.Ellenállás Tulajdonságok : Tűzálló.Szabványok Találkoztam : eléri, vagy meghaladja az ISO / IEC 11801, TIA / EIA568C...

HUF 7654.50
Lezárás Dugót, Cink, 3/4 a., PK4 Új
Lezárás Dugót, Cink, 3/4 a., PK4

Ár : Egyes Szabványok : UL Elem : Bezárása Plug Száma Bandák : 0 Használata : Bell 53 Sorozat Időjárásálló Doboz Anyag : CinkSzín : Szürke Származási Ország (változhat) : I

HUF 1169.10
Net-Vers Első/Hátsó Ajtó rögzítő Készlet, 48RU, Zárak Külön megvásárolható (CCL3 vagy ACE02) Új
Net-Vers Első/Hátsó Ajtó rögzítő Készlet, 48RU, Zárak Külön megvásárolható (CCL3 vagy ACE02)

Termék Típusa Zár Készlet.Szabványok Találkoztam : 2011 / 65 / EU.Ellenállás Tulajdonságok : Tűzálló.Kompatibilis Kabinet Rendszer, Hálózat / Server Szekrény.Kompatibilis Kabi

HUF 14175.00
QuickNet Csomagtartóban Kábel Közgyűlés Rost Típusú OM3,Aqua Új
QuickNet Csomagtartóban Kábel Közgyűlés Rost Típusú OM3,Aqua

Rost Típusú OM3 Csatlakozó 1 TípPan MPO Nő.Ellenállás Tulajdonságok Tűzálló.Szabványok Találkoztam eléri, vagy meghaladja : ISO / IEC 11801, TIA / EIA568C...

HUF 3267.00
QuickNet Interconnect Kábel Közgyűlés Új
QuickNet Interconnect Kábel Közgyűlés

Rost Típusa : OM3 Csatlakozó 1 TípMPO a NőCsatlakozó 2 TípMPO Nő.Ellenállás Tulajdonságok : Tűzálló.Szabványok Találkoztam : eléri, vagy meghaladja az ISO / IEC 11801, TIA /

HUF 129375.90
QuickNet Interconnect Kábel Közgyűlés Új
QuickNet Interconnect Kábel Közgyűlés

Rost Típusa : OM5+.Csatlakozó 1 TípPan MPO a NőCsatlakozó 2 TípPan MPO Nő.Környezet : Beltéri.Szabványok Találkoztam : eléri, vagy meghaladja az ISO / IEC 11801, TIA / EIA568C 3,

HUF 117852.30
PanZone Zóna Kábel Közgyűlés Alkalmazás : hatékony, költségkímélő Módon Tervezés, Üzembe Kábelezési Rendszerek adatközpontok, Új
PanZone Zóna Kábel Közgyűlés Alkalmazás : hatékony, költségkímélő Módon Tervezés, Üzembe Kábelezési Rendszerek adatközpontok,

Alkalmazás : hatékony, költségkímélő módon tervezés, üzembe kábelezési rendszerek adatközpontok, majd nyissa meg az office építészet Környezet : s.Teljesítmény Szint : 6..

HUF 13695.75
QuickNet Csomagtartóban Kábel Közgyűlés Rost Típusú OM4,Aqua Új
QuickNet Csomagtartóban Kábel Közgyűlés Rost Típusú OM4,Aqua

Rost Típusú OM4 Csatlakozó 1 TípPan MPO Nő.Ellenállás Tulajdonságok Tűzálló.Szabványok Találkoztam eléri, vagy meghaladja : ISO / IEC 11801, TIA / EIA568C 3, TIA6045 (FOCIS5),

HUF 4090.50
QuickNet Csomagtartóban Kábel Közgyűlés Rost Típusú OM5+,Lime Zöld Új
QuickNet Csomagtartóban Kábel Közgyűlés Rost Típusú OM5+,Lime Zöld

Rost Típusú OM5+.Csatlakozó 1 TípPan MPO Nő.Ellenállás Tulajdonságok Tűzálló.Szabványok Találkoztam eléri, vagy meghaladja az ISO / IEC 11801, TIA / EIA568C 3, TIA6045 (FOCIS5)

HUF 4549.50
Panduit FZURLEN74YNM010 Gyors Net Interconnect Kábel, Szerelvény (Csomag 1) Új
Panduit FZURLEN74YNM010 Gyors Net Interconnect Kábel, Szerelvény (Csomag 1)

Rost Típusa : OM4 Csatlakozó 1 Típ: MPO a NőCsatlakozó 2 Típ: Pan MPO Nő.Ellenállás Tulajdonságok : Tűzálló.Szabványok Találkoztam : eléri, vagy meghaladja az ISO / IEC 11801

HUF 4603.50
PanView IQ Patch Kábel (1) Real-time Patch Területen Monitoring, valamint a Láthatóság a Fizikai Infrastruktúra kapcsolatok(2) Új
PanView IQ Patch Kábel (1) Real-time Patch Területen Monitoring, valamint a Láthatóság a Fizikai Infrastruktúra kapcsolatok(2)

A kérelmet az (1) Realtime patch területen monitoring, valamint a láthatóság a fizikai infrastruktúra kapcsolatok(2) a Passzív kapcsolat lehet, hogy bővíthető, teljesen felügyelt

HUF 2763.45
Opti-Core Beltéri/Kültéri Átállási Laza Cső Új
Opti-Core Beltéri/Kültéri Átállási Laza Cső

Kábel Felépítés : Beltéri / Kültéri Laza Cső.Környezet : Beltéri / Kültéri.Rost Típusa : OS2 Tűzveszélyességi Besorolás : LSZH.Szabványok Találkoztam : TIA / EIA 568, ANS

HUF 7546.50
PJRYC Pneumatikus Illeszkedő Európai Szabvány légvezeték Gyors Csatlakozó Csatlakozó Csatlakozó Adapter Kompresszor (Szín : Új
PJRYC Pneumatikus Illeszkedő Európai Szabvány légvezeték Gyors Csatlakozó Csatlakozó Csatlakozó Adapter Kompresszor (Szín :

Mennyiség : 1db.Ezek a légvezeték csatlakozók készült, hőkezelt edzett acél nikkelezett felület.A tömlő csatlakozás nagyon egyszerű, csak csúsztassa a gallér vissza, majd hely

HUF 2882.25
PanZone Zóna Moduláris Dugó Kábel, Kék, 65 ft. Új
PanZone Zóna Moduláris Dugó Kábel, Kék, 65 ft.

Alkalmazás hatékony, költségkímélő módon tervezés, üzembe kábelezési rendszerek adatközpontok, majd nyissa meg az office építészeti környezetben.Karmester Nyomtáv (AWG) 23.

HUF 16163.55
QuickNet Csomagtartóban, Kábel, Szerelvény, Rost Típusa: OM5+ Új
QuickNet Csomagtartóban, Kábel, Szerelvény, Rost Típusa: OM5+

Rost Típusa : OM5+.Csatlakozó Típusa : Pan MPO Nő.Ellenállás Tulajdonságok : Tűzálló.Szabványok Találkoztam : eléri, vagy meghaladja az ISO / IEC 11801, TIA / EIA568C...

HUF 9477.00
QuickNet Hám Kábel Közgyűlés Új
QuickNet Hám Kábel Közgyűlés

Rost Típusa : OM3 Csatlakozó 1 TípPan MPO Férfi, valamint a Csatlakozó 2 TípLC Uniboot.Környezet : Beltéri.Rész Tulajdonságok : Ezek a kis kábelek minimalizálják a hulladékok,

HUF 97861.50
NetKey Optikai Patch Kábel Új
NetKey Optikai Patch Kábel

Rost Típusa : OM3, Száma Szálak : 2 Csatlakozó 1 Típ: LC Duplex, Csatlakozó 2 Típ: SC Duplex.Tűzveszélyességi Besorolás : Felszálló, Maximális Csatlakozó beiktatási csillapí

HUF 13095.00
QuickNet Interconnect Kábel Közgyűlés Új
QuickNet Interconnect Kábel Közgyűlés

Rost Típusa : OM4 Csatlakozó 1 TípMPO a NőCsatlakozó 2 TípPan MPO Nő.Ellenállás Tulajdonságok : Tűzálló.Szabványok Találkoztam : eléri, vagy meghaladja az ISO / IEC 11801, TI

HUF 122299.20
QuickNet Interconnect Kábel Közgyűlés Aqua Új
QuickNet Interconnect Kábel Közgyűlés Aqua

Rost Típusa : OM4 Csatlakozó 1 Típ: MPO a NőCsatlakozó 2 Típ: Pan MPO Nő.Ellenállás Tulajdonságok : Tűzálló.Szabványok Találkoztam : eléri, vagy meghaladja az ISO / IEC 11801

HUF 121691.70
Panduit FXURPENENXNF027 Gyors Net Interconnect Kábel, Szerelvény (Csomag 1) Új
Panduit FXURPENENXNF027 Gyors Net Interconnect Kábel, Szerelvény (Csomag 1)

Rost Típusú OM3 Száma Szálak 24 Csatlakozó 1 TípPan MPO Férfi.Csatlakozó 2 TípLC Uniboot.Csatlakozó 2 TípLC Uniboot.OM3 24 rost, Összekapcsoló, Csatlakozó, 24 frank lesz MPO N

HUF 110057.40